نشست هم اندیشی اساتید در دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین علی محبی,دکتر غلامی, نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده تغذیه

نشست هم اندیشی اساتید دانشکده تغذیه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر غلامی معاون فرهنگی‌ و دانشجویی صبح روز سه شنبه در این دانشکده برگزار شد.

نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ،و همچنین دکتر غلامی معاون فرهنگی‌ و دانشجویی ،صبح روز سه شنبه مورخ 14 بهمن ماه 99 در دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی برگزار شد. 

این نشست با محوریت تبادل نظر و بررسی راهکارهای توسعه روز افزون فعالیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی برگزار شد.و با بحث و گفت و گو در رابطه با پتانسیل و ظرفیت های کلان علمی این دانشکده همراه بود.

در حاشیه این نشست حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به همراه معاون فرهنگی‌ و دانشجویی دانشگاه از طرح های توسعه ای و بخش های گوناگون این دانشکده بازدید کردند. 

امیرحسین حدادی
تهیه کننده:

امیرحسین حدادی

تصاویر

نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده تغذیه نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده تغذیه نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده تغذیه نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده تغذیه نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده تغذیه حجت الاسلام و المسلمین علی محبی,دکتر غلامی,

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *